На сьогодні міські маршрути загального користування в Каневі №1, №2, №4, №5 автобусами марки ПАЗ та БАЗ обслуговує ТОВ «М+М». На початку березня керівництво підприємства звернулося до виконавчого комітету з проханням затвердити тариф на міських маршрутах в розмірі 7 грн. та надало відповідні розрахунки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  очільниці відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяни Стадник.

 «З початку 2020 року ціна на паливо підвищилася більш ніж на 10%, що є підставою відповідно до п.1.6 Постанови КМУ №1175 від 17.11.2009 р. для перегляду тарифу на проїзд.

Також у порівнянні з початком 2020 року зросли всі витрати, пов’язані з діяльністю підприємства, а саме: комунальні послуги, навчання працівників, закупівля спецодягу для працівників, послуги банку, прибирання зупинок, заробітна плата та нарахування із заробітної плати ІТР та інші витрати», - йдеться в зверненні автоперевізника.

Відтак, є всі підстави для перегляду тарифів на проїзд в міському транспорті. Тож відповідний проект рішення вже готується та буде розглянуто в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

До слова, останній раз тариф підвищувався у квітні 2018 року. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на канівському міському ринку планують переглянути тарифи для підприємців.