Члени виконкому на позачерговому засіданні ухвалили рішення про збільшення вартості проїзду на міських маршрутах загального користування з 1 квітня із 5 до 7 гривень за проїзд одного пасажира, що на 47% більше ніж раніше.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Таке рішення було ухвалене враховуючи звернення директора ТОВ «М+М» для забезпечення стабільності роботи міського транспорту та недопущення його зупинки. Вартість проїзду вирішили підвищити через зростання собівартості перевезень у зв’язку з здорожчанням паливно-мастильних матеріалів, збільшення розміру мінімальної заробітної плати та обмежень кількості пасажирів у транспорті через карантин.

«Відповідно до законодавчих змін лише здорожчання палива на 10% є передумовою для підвищення тарифу. Це рішення непопулярне, але його необхідно приймати. Адже перевізник був готовий до повної зупинки руху міського транспорту», - зазначив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

У ході обговорень начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник поінформувала, що після проведення перевірки тарифу та моніторингу цін на перевезення по області було встановлено  реальну вартість проїзду, яка повинна становити не менше 7 гривень.

«По області сьогодні ніде немає вартості проїзду менш 7 гривень: у Золотоноші – 7 грн., у Корсунь-Шевченківському – 8 грн. Також заплановано підняття цін на проїзд до 7 гривень в містах Черкаси, Умань та Сміла», - зазначила вона

Був присутній на засіданні виконавчого комітету і директор ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев, який акцентував  увагу на тому, що підприємство-перевізник у повному обсязі виконує ініційовані ним зобов'язання, щодо перевезення школярів зі знижкою у 50% та пільгових категорій населення, яких у Каневі досить багато, що автоперевізник має намір виконувати і надалі.

Відтак, враховуючи всі обставини, рішення було ухвалено. З 1 квітня ц.р. квиток коштуватиме  7 грн., для школярів - 3,50 грн.  (50% від вартості).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівських маршрутках планують збільшити вартість проїзду до 7 гривень.