Із приходом весни у Канівських навчальних закладах почнуться будівельні роботи зі встановлення спортивних та дитячих ігрових майданчиків. Вони з’являться на території Литвинецької ЗОШ, Бобрицького, Хмільнянського та Келебердянського навчально-виховних комплексів. Державні кошти на їх встановлення направлені Урядом наприкінці попереднього року.

«Наш навчально-виховний комплекс майже повністю заповнений, тобто зараз тут навчається 116 дітей. Окрім навчання, приділяємо увагу і розвиткові спорту. Тому звернулись до народного депутата Владислава Голуба з проханням допомоги у фінансуванні спортивного майданчика»,- розповіла директор Келебердянського НВК Валентина Мірошник. За поданням нардепа з фонду соціально-економічного розвитку на його будівництво вже надійшло 50 тис. грн. Днями планують закупівлю елементів майданчика, а його встановлення  на квітень-травень.

А поки погодні умови ще не дозволяють проводити спортивні заняття на вулиці,  для урізноманітнення дозвілля Владислав Голуб передав учням Келебердянського НВК спортивний інвентар: м’ячі для волейболу, баскетболу та гандболу.

В свою чергу, у Литвинецькій ЗОШ, Бобрицькому та Хмільнянському НВК встановлюватимуть дитячі ігрові майданчики.

Серед іншого, щоб запланувати співпрацю на цей рік, нардеп зустрівся з колективом Канівського ДНЗ ''Білочка''. Як розповіла директор ДНЗ Тетяна Ворончихіна, за допомоги нардепа у садочку замінили вхідні двері, закупили нову тюль для актової зали. «Поки ще на дворі холодно, діти охоче беруть участь у креативних тематичних сценках. Зараз триває тиждень безпеки життєдіяльності, то ми створили невеличкий захід щодо правил користування електроприладами»,- поділилась досягненнями вихованців Тетяна Анатоліївна.