Реалізація проєкту стала можливою завдяки ініціативі жителів громади та підтримці з боку Миронівської птахофабрики, Благодійного фонду «МХП-Громаді» та Бобрицької сільської ради.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».
На відкриття центру 3 вересня завітали директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна, очільниця громади Олена Штефан, менеджери благодійного фонду, а також голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко.
Ідею було втілено в життя менше ніж за півроку. А почалося все із задуму місцевого жителя Віталія Бовшика, який на власному подвір’ї облаштував невеликий простір для занять спортом. Згодом позайматися тут почала приходити молодь, діти і місця для всіх вже не вистачало. Відтак, перебралися до підвалу сільської ради та почали власними силами наводити лад у приміщенні.
Історію місцевих активістів підтримав особисто Ігор Лещенко, заступник Голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності, а далі почалася щоденна робота за участю підрядника та всіх небайдужих, в результаті чого у громаді тепер є своя «Територія позитиву». Загальний кошторис проєкту склав понад 552 тис грн, з яких 448 тис. грн – кошти МХП та понад 100 тис. грн виділено з бюджету Бобрицької громади.
– Точно знаю, що це буде улюблене місце для дітей та молоді, адже тут вони можуть займатися спортом, відпочивати, спілкуватися та цікаво проводити своє дозвілля з ровесниками, – відзначила голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан. – Крім того, це буде чудовий простір для зібрань більш старших людей, адже в селі немає будинку культури.
«Територія позитиву» має три сектори – тренажери та настільний теніс для занять спортом, зона з телевізором, зручним диваном та більярдом для відпочинку, а також сцена з невеликим глядацьким залом для проведення свят та інших заходів.
Вітаючи козарівчан під час відкриття, директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна зауважила, що такий центр точно пожвавить життя громади:
– Вважаю, що назва дуже вдала та символічна, адже колись неприглядний і захаращений підвал у будівлі сільської ради вдалось перетворити в охайний та корисний простір, що дійсно принесе місцевим жителям, молоді й дітям лише позитив».
Вона також підкреслила, що створення спортивно-розважального хабу в Козарівці стало одним із наймасштабніших проєктів 2021 року, реалізованих на Канівщині за підтримки МХП. «Завдяки партнерству й небайдужості всіх причетних, вдалось втілити в життя ще одну хорошу справу для людей. Тож я бажаю, щоб у новому центрі завжди вирувало життя!» – додала Ольга Форостяна.
Важливість підтримки органів місцевого самоврядування з боку соціально орієнтованого бізнесу відзначила й голова Черкаської РДА Валерія Бандурко, наголосивши, що подібні проєкти є свого роду «ноу-хау» для сільських територій.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що навчальним закладам Степанецької громади передали 5 кулерів для води.
Ось би такий супер сучасний зал ….та в Каневі ., особливо десь в мікрорайоні ,,МАГНІТ,,
Наша бикота ше не доросла до такого. Тим більше коло Магніту. Повишайте культурку! В селі Канів в пріоритеті зовсім інші цінності!
А на вході – то у них два куща Сальвії ?!
Мля, як же ми відстали від цивілізованого світу….
Ви, навіть, собі не уявляєте….
приїду зимою
думаю вже буде кінець ….
Тим, хто добровільно залишається жити в Козарівці треба виплачувати компенсації з бюджету ОТГ. Там одне приміщення сільради викликає своїм видом депресію. А ви попробуйте ще до тої Козарівки доїхати по тій дорозі… Обдерта стіна, на якій почепили банер “територія позитиву” – тролінг 80-й левел. Може, це єдине місце в селі, де не буде чути смороду з курників?
Шарікі красіві, улибающієся ліца работніков сільради… На стіну поштукатурить грошей канєшно не вистачило. Та й зачєм? Це ж у Козарівці. Хто тут її бачитиме, ту стіну. Хай доїдуть сюди сначала по роздовбаній дорозі. Хоча в Каневі й такого “хабу” для молоді немаєі ще довго не буде, тому канівська юнь може заздрити козарівській. Там хоч якось про них подбали.