Реалізація проєкту стала можливою завдяки ініціативі жителів громади та підтримці з боку Миронівської птахофабрики, Благодійного фонду «МХП-Громаді» та Бобрицької сільської ради.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

На відкриття центру 3 вересня завітали директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна, очільниця громади Олена Штефан, менеджери благодійного фонду, а також голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко.

Ідею було втілено в життя менше ніж за півроку. А почалося все із задуму місцевого жителя Віталія Бовшика, який на власному подвір’ї облаштував невеликий простір для занять спортом. Згодом позайматися тут почала приходити молодь, діти і місця для всіх вже не вистачало. Відтак, перебралися до підвалу сільської ради та почали власними силами наводити лад у приміщенні.

Історію місцевих активістів підтримав особисто Ігор Лещенко, заступник Голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності, а далі почалася щоденна робота за участю підрядника та всіх небайдужих, в результаті чого у громаді тепер є своя «Територія позитиву». Загальний кошторис проєкту склав понад 552 тис грн, з яких 448 тис. грн – кошти МХП та понад 100 тис. грн виділено з бюджету Бобрицької громади.

– Точно знаю, що це буде улюблене місце для дітей та молоді, адже тут вони можуть займатися спортом, відпочивати, спілкуватися та цікаво проводити своє дозвілля з ровесниками, – відзначила голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан. – Крім того, це буде чудовий простір для зібрань більш старших людей, адже в селі немає будинку культури.

«Територія позитиву» має три сектори – тренажери та настільний теніс для занять спортом, зона з телевізором, зручним диваном та більярдом для відпочинку, а також сцена з невеликим глядацьким залом для проведення свят та інших заходів.

Вітаючи козарівчан під час відкриття, директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна зауважила, що такий центр точно пожвавить життя громади:

– Вважаю, що назва дуже вдала та символічна, адже колись неприглядний і захаращений підвал у будівлі сільської ради вдалось перетворити в охайний та корисний простір, що дійсно принесе місцевим жителям, молоді й дітям лише позитив».

Вона також підкреслила, що створення спортивно-розважального хабу в Козарівці стало одним із наймасштабніших проєктів 2021 року, реалізованих на Канівщині за підтримки МХП. «Завдяки партнерству й небайдужості всіх причетних, вдалось втілити в життя ще одну хорошу справу для людей. Тож я бажаю, щоб у новому центрі завжди вирувало життя!» – додала Ольга Форостяна.

Важливість підтримки органів місцевого самоврядування з боку соціально орієнтованого бізнесу відзначила й голова Черкаської РДА Валерія Бандурко, наголосивши, що подібні проєкти є свого роду «ноу-хау» для сільських територій.

На зображенні може бути: повітряна кулька

На зображенні може бути: 3 людини, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та парк

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та повітряна кулька

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, гравці в більярд та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні та текст «RTKO IRONMASTER»

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що навчальним закладам Степанецької громади передали 5 кулерів для води.