Працівниками Держпродспоживслужби області із початку жовтня 2020 року  проведено 1144 перевірки, порушення санітарного законодавства виявлені на кожному третьому перевіреному об’єкті, за результатами складено 90 протоколів, керівникам суб’єктів господарювання направлено 360 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Держпродспоживслужби у Черкаської області.

Зокрема перевірками було охоплено майже 100  дитячих дошкільних закладів, понад 60 шкіл, до 500 закладів продовольчої торгівлі, більше 300 закладів непродовольчої торгівлі та 70 агропродовольчих ринків.

Дотримання дезінфекційного, маскового режиму, проведення постійного температурного скринінгу працівників,  організацію  централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту тощо найчастіше у жовтні поточного року на Черкащині порушували у магазинах та на ринках. Йдеться про   близько  40% виявлених випадків. Найменше недоліків зафіксовано у  дошкільних та шкільних закладах.

Із 26 жовтня міста Канів, Сміла, Золотоноша, Смілянський, Монастирищенський райони віднесено до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. На їх території введено відповідні карантинні обмеження стосовно припинення навчального процесу у закладах освіти, заборони функціонування торгівельно-розважальних центрів, спортивних закладів, проведення масових заходів.

Фахівцями Канівського, Монастирищенського, Золотоніського районних та Смілянського міськрайонного управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області наразі посилено контроль за дотриманням карантинних норм на території міста та району.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за попередню добу на Канівщині у жодної особи не виявили COVID-19.