Канівське комунальне підприємство теплових мереж просить з розумінням поставитися до оплати послуг за теплопостачання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію адміністрації КП «Теплові мережі».

Станом на 1 серпня загальний борг населення перед Канівським КПТМ становить – 10 456 955 грн. Найбільше боржників знаходиться в будинках :

- вул.Енергетиків, 200 (гуртожиток)       -    1 040 962 грн.;

- вул. 206 Дивізії, 8 (3-8 під’їзди)            -    316 495 грн.;

- вул. 206 Дивізії, 12                                 -    235 098 грн.

- вул.. Г.Дніпра ,1                                      -    252 940 грн.

- вул. Енергетиків, 31 (3-6 під’їзди)       -    223 725 грн.

Для безпечного проходження опалювального сезону 2021-2022 рр., своєчасного розрахунку за природній газ з газопостачальною організацією НАК «Нафтогаз Трейдинг України» Канівське комунальне підприємство теплових мереж  повинне мати достатньо коштів на рахунку. Постачальник газу має суворі вимоги до проплати коштів за свої послуги, а також зобов’язує Канівське КПТМ сплачувати авансові платежі (передоплату) за ще не надані послуги.

В таких умовах, підприємство не може справитися без відповідального ставлення громадян до своєчасної оплати за централізоване опалення. Адже, тепло в домівках – це наша спільна турбота. В Україні, через безвідповідальність споживачів багато міст залишалося без тепла в холодну пору року.

Враховуючи вищезазначене, Канівське КПТМ просить якнайшвидше погасити заборгованість за теплопостачання, що в свою чергу дозволить своєчасно і якісно підготувати місто до нового опалювального сезону.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати міськради збільшили розмір громадського бюджету та виокремили сільські мікропроєкти.