В Управлінні державного агентства рибного господарства у Черкаській області підписали наказ про заборону промислового вилову синця, оскільки наразі здійснено 99,5% прогнозу допустимого вилову.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Черкаського рибоохоронного патруля у Facebook.

В результаті проведення збору та узагальнення інформації про обсяги вилову, освоєння лімітів та прогнозів допустимого спеціального використання водних біоресурсів на Кременчуцькому водосховищі станом на 24.09.2018 встановлено, що вилов синця становить 99,5 % прогнозу допустимого вилову.

З метою дотримання вимог пункту 45 «Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній морській економічній зоні та континентальному шельфі України» та з метою уникнення перевищення прогнозу допустимого вилову по синцю, який освоєний на 99,5 % необхідно заборонити добування (вилов) вищевказаного виду водних біоресурсів на Кременчуцькому водосховищі з 24.09.2018 року.

Світлина від Черкаський рибоохоронний патруль.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі виявили браконьєрські сітки, у яких знаходилася риба із Червоної книги.