На сесії Ліплявської сільської ради до депутатів і всіх присутніх звернувся житель села Келеберда Бубнов Олександр з пропозицією зібрати кошти на ремонт дороги Ліпляве-Келеберда.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Голова сільської ради Сергій Геращенко та депутати підтримали таку потрібну ініціативу і зробили перший внесок у загальний кошик. Наразі зібрано більше 51 тисяч добровільних внесків. Фірма КП «Канів – Граніт» погодилась продати по собівартості асфальт.

Вже проведено ямковий ремонт в с. Ліпляве (участок від церкви до с. Келеберда), проводяться підготовчі роботи до ямкового ремонту в с. Келеберда. До ремонту дороги залучені працівники та техніка КП «Добробут».

Бригада Авеяна Сергія працює безкоштовно. Домогти в роботі виявили бажання жителі села Келеберда Гризодуб Віктор І Чампой Олексій. Крім того до керівників підприємств усіх рівнів Олександр написав листи з пропозицією внести посильний внесок до загальнокорисної справи ремонту дороги, адже по ній їздить транспорт і підприємців і установ приватників. Чекаємо відповіді та позитивного вирішення питання.

«А тепер трохи передісторії. Куди тільки не звертався виконавчий комітет з проханням відремонтувати відрізок дороги Т-24 -04 Канів - Ліпляве - Прохорівка – Домантове, яка проходить по території Ліплявської громади, але на всі листи були тільки формальні відписки про відсутність коштів. Але, як кажуть «гуртом легше і батька бити». Коли взялись всі разом: ініціативні жителі, влада і бізнес, отримали добру справу для всіх. Робота продовжується. Будемо раді допомозі всіх хто хоче долучитись до загальнокорисної справи», - зазначено у повідомленні Ліплявської громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому продовжують ремонтували дороги.