Депутати Ліплявської сільської ради оглянути стан проведених робіт у приміщенні, у якому планують розташувати денний стаціонар, та визначили недоліки ремонту, які необхідно усунути.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської об’єднаної територіальної громади.

Відтак, обранці Ліплявської сільської ради провели виїзне засідання, під час якого оглянули частину приміщення Ліплявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, у якій територіальним центром соціального обслуговування Канівського району проводились ремонтні роботи з метою створення денного стаціонару для обслуговування людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Директор територіального центру соціального обслуговування Микола Дурицький повідомив, що ремонтні роботи у відповідних приміщеннях завершилися. Для організації роботи закладу необхідно провести фінансування мінімальних потреб відділення у 2018 році в сумі 2 446 676 грн. На даний час таких коштів у Ліплявській сільській раді немає.

Сільський голова Сергій Геращенко, виніс це питання на розгляд депутатів та організував цю поїзду, щоб депутати особисто оглянули приміщення та внесли свої пропозиції щодо його використання. Депутати відзначили недоліки у ремонтних роботах та вказали на необхідність їх усунення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати Ліплявської сільради звернулися до керівництва області стосовно ремонту дороги.