Простір з відповідним функціоналом під назвою «Роледром» облаштували в межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Україно!», що його на Канівщині спільно реалізовують Фонд «МХП – Громаді», Миронівська птахофабрика та  ТОВ «НВФ «Урожай».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Власне, проєкт запропонували самі місцеві жителі, які хотіли аби в селі було спеціально обладнане місце для дитячих розваг:

– Зараз більшість дітей має скейт, пенні-борд чи самокат і досить часто вони каталися на дорозі, що створювало неабияку небезпеку для їх життя, – ділиться Леся Боровик, представниця ініціативної групи місцевих жителів. – Тому ми звернулися до сільського голови Сергія Геращенка з проханням створити простір, де б діти могли безпечно проводити час, гратися й спілкуватися. У громаді нас підтримали, крім того, ми взяли участь у конкурсі від МХП й завдяки об’єднанню зусиль тепер маємо у Ліплявому скейтпарк.

Відзначимо, що загалом облаштування простору для дитячого дозвілля вартувало понад 200 тис. грн, з яких фонд інвестував 50 тис. грн та близько 150 тис. було виділено з місцевого бюджету ОТГ. «Спочатку визначили територію для «Роледрому». Це у самому центрі села, тому всім зручно й доступно, – розповідає автор проєкту Михайло Савченко. – Потім тривала підготовка майданчика, його армування, бетонування й фінальне покриття. Далі придбали фігури для катання й трюків».

До речі, під час відкриття, на яке завітали близько 30 дітей, можна було переконатися наскільки майстерно вони оволоділи своїми гаджетами, а кращі навіть отримали подарунки від МХП та сільської ради.

Коментуючи реалізовану справу, представники фонду, Миронівської птахофабрики та Урожаю наголосили, що завжди готові підтримати починання, потрібні людям та корисні для громад.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській гімназії облаштували сучасну систему оповіщення із автоматичним керуванням.