Днями у відділеній частині села Ліпляве, зокрема у Писаренковому хуторі, відбулося відкриття спортивно-ігрового майданчику «Мауглі», проєкт створення якого став одним із переможців конкурсу мікрогрантів від Благодійного фонду «МХП – Громаді» – «Час діяти, Україно!».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді»

Презентуючи свою ініціативу, її авторка Оксана Савченко зауважила, що поставленої цілі вдалось досягти завдяки спільним зусиллям і залученості всіх учасників:

– До Ліплявого ми переїхали з міста кілька років тому й відразу звернули увагу на захаращену територію неподалік. Це була площа, де все позаростало, сюди звозили сміття навіть. Водночас на хуторі мешкає більше 20 дітлахів, до яких ще варто додати тих, хто приїздить сюди на літо, і їм реально немає де цікаво проводити час. Тому виник задум прибрати цю територію від чагарників та облаштувати тут майданчик. Й завдяки участі та перемозі у конкурсі від МХП, а також підтримці з боку керівництва Ліплявської громади, ми реалізували свою мрію!

Спочатку Оксана та її чоловік Владислав організували розчищення території від зайвих кущів та бур’янів. Гарна справа об’єднала всіх, адже допомагали в проведенні суботника не лише мешканці хутора та їх діти, а й комунальні служби та місцеві підприємці. Основні ж роботи втілили в життя завдяки гранту від благодійного фонду, що склав 50 тис. грн та внеску Ліплявської ОТГ в розмірі 40 тис. грн. Завдяки залученим коштам вдалось придбати та встановити гойдалки для найменших, комплекс для занять спортом тощо, а ще – облаштувати справжній будиночок на дереві та інші корисні елементи, які дозволять дітям проводити свій час цікаво й з користю для здоров’я.

– Майданчик вже став улюбленим місцем для дітлахів. Тут щодня зранку й до самого вечора грається 10-15 дітей, а у вихідні ще більше. І батьки раді, що діти не в гаджетах, а проводять своє дозвілля на свіжому повітрі з однолітками, – ділиться думками Владислав Савченко. – Зараз майданчик новий, надійно зроблений, але для того, щоб він завжди був безпечним, вже займаємося його оформленням на баланс комунального підприємства, яке й слідкуватиме за технічним станом.

Поздоровляючи ліплявців з відкриттям проєкту, фахівець благодійного фонду Світлана Березань відзначила, що саме такі ініціативи – спрямовані на підвищення комфорту життя й отримання нових можливостей у сільських громадах, є ключовими для грантових програм: «Важливо, що майданчик на роки вперед стане цікавим місцем для дітей, особливо у літню пору, коли вони здебільшого проводять свій час надворі. Переконана, що цей проєкт житиме й радуватиме не одне покоління юних ліплявців!».

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, люди займаються спортом та пляж

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді запрацював новий ЦНАП (фото).