На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Ліплявській сільській раді, на яке були запрошені представники релігійних організацій, обговорили заходи по запобіганню поширення корона вірусної хвороби під час релігійних свят.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

Під час засідання вирішили закликати всіх приєднатися до проєкту «Великдень вдома», адже це дозволить мінімізувати кількість вірян у церквах і зберегти здоров’я та життя. Оскільки всі богослужіння будуть транслюватися на всеукраїнських каналах, то всі ми зможемо відсвяткувати великі християнські свята разом – онлайн.

Для тих, хто не може відмовитися від відвідувань храму, рекомендують не забувати, що вірус не береться з повітря. Він передається після тісного контакту людей на відстані до 1,5 метри. Саме тому, перше про що ми маємо пам’ятати – про дистанцію. Також, обов’язково не забувайте про засоби індивідуального захисту – маски, респіратори, дезінфікуючі засоби. Слідкуйте за тим, щоб у храмі не перебувало більше, аніж 10 парафіян.

Рекомендуємо відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства, без сімейних відвідувань. Рекомендуємо утриматись від відвідування служби людьми похилого віку та з хронічними захворюваннями.

Представники релігійних організацій підтримали пропозиції сільської ради, адже вже мають досвід проведення богослужінь на Великдень у минулому році.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині – 22 нові випадки захворювання на COVID-19.