Відтепер жителі Ліплявської ОТГ зможуть спокійно ходити у темний час доби, бо чотири вулиці населеного пункту забезпечили сучасним вуличним освітленням.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Нові ліхтарі, які з’явилися завдяки зусиллям місцевих жителів, керівництва громади та народного депутата від 197 виборчого округу, освітлюють відтепер вулиці Центральна, Молодіжна, Смолякова та Лесі Українки.

Першими освітили вулиці Молодіжна, Смолякова та Л. Українки, але без освітлення залишалась частина вулиці Центральної. Тому жителі звернулись за підтримкою до народного депутата, тож тепер 10 нових ліхтарів загорілись і на Центральній вулиці. «Були освітлені три вулиці, але не вистачало коштів на освітлення частини Центральної вулиці, тому ми віднайшли можливості і допомогли облаштувати освітлення і на ній», - розповіла помічник народного депутата Олена Радченко.

Спільна робота, залучення коштів у складчину дозволили вирішити ще одне важливе питання для розвитку і комфорту громади. Бо найголовніше, коли завдяки зусиллям кожного, досягають вагомого результату, переконані усі, хто долучився до цієї роботи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першій сільській родині на Канівщині вручили сертифікат на матеріальну допомогу.