Для формування в учнів уявлення про значення води в природі, про цінність її для людини, про шляхи забруднення на базі Ліплявського НВК спільно із представниками ПРаТ «Миронівська птахофабрика» відбулася учнівська конференція «Вода – джерело життя на планеті Земля».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

У роботі конференції взяли участь учні 9-11 класів, вчителі КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів» та КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів», Діна Гончар – інженер з навколишнього середовища ПрАТ Миронівська птахофабрика, Ніколаєнко Світлана Миколаївна – начальник охорони навколишнього середовища ПрАТ Миронівська птахофабрика, Новіцька Світлана Євгеніївна – начальник очисних споруд ПрАТ Миронівська птахофабрика, Слободяник Ірина Олексіївна – інспектор відділу освіти, молоді, спорту та культури Ліплявської об’єднаної територіальної громади, Кубар Галина Миколаївна – директор КЗ «Ліплявськицй НВК І-ІІІ ступенів».

Конференція включала такі номінації: статі, презентації, доповіді,вікторину, казку на сучасний лад та виступ агітбригади. Після плідної роботи учасників конференції привітала Світлана Ніколаєнко, яка побажала всім творчого натхнення, наполегливості, нових знань, вражень та вручила солодощі й подарунки.

Світлина від Ліплявський Нвк.

Світлина від Ліплявський Нвк.

Світлина від Ліплявський Нвк.

Світлина від Ліплявський Нвк.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що представники МХП привітали мешканців терцентру із святом.