По п’ять сучасних та якісних контейнерів для роздільного збору відходів відтепер мають у Ліплявському та Келебердянському ліцеях. Такий подарунок навчальним закладам днями презентувала Миронівська птахофабрика, в рамках екологічної співпраці з Ліплявською ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Реалізація екологічних програм спільно із громадами, освітніми установами, а також Канівським природним заповідником була нашою щорічною практикою. Однак цьогоріч карантин і епідемія внесли свої корективи, тож деякі наші проєкти були скасовані або відтерміновані. Нині, коли діти все ж приступили до навчального процесу, ми виконали заплановане та передали до шкіл контейнери», – зауважила начальниця відділу охорони навколишнього середовища Світлана Ніколаєнко.

Розповідаючи старшокласникам у Келеберді та Ліплявому про важливість сортування відходів, Світлана Миколаївна наголосила, що змішані відходи це лише сміття, а розділені – вже сировина, а також наголосила, що саме школа є осередком, що може і має формувати у дітей культуру поводження з побутовими відходами й правильні екологічні звички.

Як відзначили директори навчальних закладів Галина Кубар та Валентина Мірошник, контейнери будуть вже сьогодні встановлені у холі шкіл. А діти у свою чергу додали, що будуть вкидати в них непотрібний папір, пластик, а також збиратимуть використані батарейки для подальшої передачі на утилізацію.

Контейнери компактні й прості у користуванні, мають зручні резинові пройми для збору відходів. Крім того, обидві школи отримали по контейнеру для збору великогабаритного пластику, що розташовуватимуться на вулиці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Степанецька ОТГ закликає мешканців громади компостувати листя.