У рамках реалізації проєктів у навчальному закладі створили ресурсну кімнату «Без меж» та встановили питні фонтанчики.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Відтепер у навчальному закладі є ресурсна кімната «Без меж» для дітей з особливими потребами. Кімнату облаштували у колишньому методичному кабінеті. Тут наявне необхідне корекційне та логопедичне обладнання. Корекційні заняття проводить вчитель-дефектолог школи Яна Підгорна, яка й виступила координатором проєкту. Частка співфінансування від МХП становить 50 тис.грн. Долучилася і місцева влада.

Ще один проєкт «Якісна вода – здорові діти» також реалізували завдяки співфінансуванню у рівних частинах коштів БФ «МХП – Громаді» та Степанецької ОТГ. Ним передбачено встановлення питних фонтанчиків у Степанецькому закладі дошкільної освіти «Білочка» та у Степанецькому і Мартинівському ліцеях.

Присутні на заходах директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік та керівник відділу проєктів БФ «МХП – Громаді» Анна Тарасевич схвально відгукуються про реалізацію даних проєктів, адже вони є дуже важливими для дітей громади.

Олександр Воскобойнік вручив подарунки діткам за участь в конкурсі малюнків «Вода очима дітей» та зіграв з учнями у гру «Дженга».

А також від МХП вручили екшн-камеру керівнику гуртка еколого-натуралістичного напрямку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Коваленко Людмилі Олександрівні з Беркозівської гімназії, яка стала переможницею фотоконкурсу.

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

На зображенні може бути: дитина, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: дитина та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільники двох громад Канівщини підписали меморандуми про співпрацю із Благодійним фондом «МХП – Громаді» (фото).