У складі експозиції – природні мінерали, гірські породи, різного роду скам’янілості тощо. В навчальному закладі кажуть, що виставка покликана розширити й збагатити знання школярів та загалом мешканців громади про минуле планети та сучасний навколишній світ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Реалізувати ж проєкт вдалося у тому числі й за підтримки Миронівської птахофабрики. Коштом підприємства, зокрема, було придбано експозиційні шафи та стелажі.

«В межах екологічної співпраці з громадами Канівщини, ще навесні ми спілкувалися з учителями природничих наук Мартинівського ліцею та дізналися про їх задум створити експозицію. Восени було придбано спеціальні шафи і перед новорічними святами у школі відкрили виставку, що стала цікавою локацією для дітей та дорослих», – зауважила Світлана Ніколаєнко, начальник відділу з охорони навколишнього середовища підприємства.

Співавторка експозиції – вчитель географії ліцею Вікторія Щербак відзначила важливість таких екоосвітніх проєктів: «Ми, вчителі природничого циклу Мартинівського ліцею, хочемо привернути увагу дітей до пізнання навколишнього світу, до вивчення природничих наук, і тим самим сприяти вихованню свідомих особистостей, які будуть любити природу та дбати про навколишнє середовище. Тож дякуємо всім причетним до втілення в життя нашої ідеї».

До слова, для зручності відвідувачів виставки, всі експонати розміщені з QR-кодом, за яким зібрано всю інформацію про мінерали та гірські породи, їх основні характеристики тощо.

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та дерево

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівники Миронівської птахофабрики разом із дітьми відвідали резиденцію Санти (фото).