Для оздоровлення та повноцінного відпочинку підростаючого покоління на території дитячого садочка села Межиріч відбулося дитяче свято «Острів скарбів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Межиріцької громади.

Малюки із радістю взяли участь у захоплюючому квесті «Знайди свій скарб», який проходив у формі командного змагання, що сприяло розвитку у дітей спритності, швидкості, кмітливості та навичок орієнтування.

На юних мисливців за скарбами чекали неймовірно цікаві завдання, конкурси, загадки. Пошук скарбів піратів відбувалися під пильним та чуйним наглядом батьків, які слідкували за проходженням командами пунктів та всіляко допомагали дітям у вирішенні заплутаних завдань.

Діти щиро раділи з того, що вони стали володарями скарбів, адже за кожну перемогу отримували цікаві подарунки. А наприкінці свята всі отримали смачне морозиво, яким діток пригощала депутат сільської ради Ніна Пустовойт.

Організували та провели це веселе дійство працівники будинку культури, а особлива подяка Наталії Харченко. Батьки учасників щиро дякували організаторам за змістовний відпочинок з дітьми та чудове свято.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Бобрицю запрошують на святкування Дня села.