Днями на футбольному майданчику Межиріцької ЗОШ та футбольному полі с. Межиріч проведено  відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2002-2004 р.н. та  2005-2007 р.н.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

За першість у чемпіонаті змагалися футбольні команди Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького  та Ліплявського НВК.      

У старшій  віковій групі між собою по «коловій системі» змагалися 4 команди. За результатами 1 місце та кубок вибороли юнаки Бобрицького відділення футболу спортивної школи, 2 місце посіли межиріцькі футболісти, 3 місце у ліплявських спортсменів, 4 місце зайняла команда Таганчанської ЗОШ. 

В молодшій віковій групі перемогу та кубок виборола команда юних футболістів Межиріцької ЗОШ. Юнаки з Ліплявського навчально-виховного комплексу зайняли другу сходинку в турнірній таблиці. Третє місце у бобрицьких спортсменів. Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

За підсумками змагань будуть сформовані команди юнаків для участі в Чемпіонаті Черкаської області з футболу серед юнацьких команд та обласних змаганнях на призи «Шкіряний м’яч», які стартують 12 та 16  квітня відповідно. 

Нагадаємо нещодавно ми писали, що степанецький футбольний клуб виборов перемогу у турнірі імені В’ячеслава Першина.