На придбання службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини виділили субвенцію із державного бюджету 500 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Межиріцької громади.

Перед виконавчим комітетом Межиріцької сільської ради було поставлено вимогу:  проведення капітального ремонту санвузлів і мереж водопостачання та каналізації Межиріцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Згідно вище зазначеного  розпорядження Межиріцькою сільською радою  подані  проектні заявки на передбачений  обсяг коштів, які отримали позитивний висновок Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України (витяг з протоколу №6 від 02.07.2019 року) про їх затвердження. 

За рахунок інфраструктурної субвенції та власних коштів проведено капітальний ремонт санвузлів і мереж водопостачання та каналізації амбулаторії по вул. Педагогічна, буд.6 в с. Межиріч, Канівського району Черкаської області.

Світлина від Александра Скичка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що засоби індивідуального захисту для канівських медиків передали представники ТОВ «Віджі продакшн».