Виконувачка обов’язків Канівського міського голови Галина Москаленко підписала розпорядження «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на опубліковані розпорядження в.о. канівського міського голови.

Відповідно до тексту розпорядження, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади - начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

  • Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері.
  • Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  • Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Секретарю конкурсної комісії виконавчого комітету Канівської міської ради Павлюк О.А. для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади доручено забезпечити прийом кадрових документів від претендентів протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на сайті.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  у Канівській громаді створили перше добровольче формування.