Представники ветеранських організацій міста та небайдужі громадяни провели традиційну естафету пам’яті місцями бойової слави в місті Каневі, що була започаткована ще у 2015-у році.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію директора Клубу-музею ветеранів війни та праці Володимира Балана.

Екскурсія місцями бойової слави, віддання військових почестей загиблим та покладання квітів до пам’ятників була проведена ветеранами прикордонних військ, високомобільних-десантних військ, антитерористичної операції на Сході України, воїнами-«афганцями», чорнобильцями, представниками канівського козацтва, Товариства сприяння оборони України і клубу-музею ветеранів війни і праці, напередодні Дня перемоги.

В межах естафети учасники відвідали 4 братські могили та 4 поодиноких поховання 1941-1944 років, в яких покоїться прах 1224-х радянських воїнів та 5-ти цивільних громадян. Всі вони знаходяться на території нашого міста. Більшість із військових загинули у серпні 1941-го року. 

Окрім цього, учасники вшанували пам'ять й 1200 мирних громадян, розстріляних гітлерівцями в Берестовецькому Яру. На краю страшного урвища Берестовецького яру учасники естафети хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв нацизму.

Традиційно естафета пам'яті завершилася біля пам’ятного знаку «Бронекатер», який встановлений на честь моряків Дніпровського загону річкових кораблів Пінської військової флотилії - захисників міста в липні-серпні 1941 року.