Для школярів Канівського району сьогодні провели урочисті лінійки, під час яких для учнів прозвучав останній дзвоник.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайтів Канівської РДА та Ліплявської ОТГ.

Відтак, сьогодні 31 травня у навчальних закладах Канівщини пролунав останній дзвоник. До урочистостей, які відбувалися у школах та НВК, долучилися представники органів місцевого самоврядування та запрошені гості.

У Ліплявському НВК  на свято запросили голову громади Сергія Геращенка, начальника відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА Анну Бабенко, директора фермерського господарства «Едельвейс» Івана Слюсара, директора   Дніпровської філії ЗАТ  НВФ  «Урожай»   Олександра Трохимеця.

Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко всім школярам побажав гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Очільник Канівської РДА Дмитро Шелест прибув на святкову лінійку в Таганчанську ЗОШ, а його перший заступник Тетяна Жівотова в цей час побувала в Межиріцькій школі.

Виступаючи перед присутніми, директор Таганчанської школи Сергій Гарбуз, підвів підсумки 2017-2018 навчального року, привітав учнів із закінченням навчального процесу та кращим з них за досягнення в навчанні та спорті вручив грамоти, похвальні листи та медалі.

До слова були запрошені також Дмитро Шелест та сільський голова Олександр Пождема. Очільник району привітав школярів з початком літніх канікул та побажав успіху у складанні іспитів випускникам закладу.

Крім того, голова райдержадміністрації вручив дипломи учням та подяки відділу освіти, молоді та спорту педагогам, за підготовку учнів-переможців та учасників районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 

     

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школи отримають нове обладнання та меблі.