Капітальні ремонти приміщень, заміну вікон, поточні ремонти системи опалення та освітлення, встановлення вентиляційного обладнання проводять у навчальних закладах Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Наразі триває капітальний ремонт першого поверху та роботи по реконструкції спортивного майданчика під міні-футбольне полу зі штучним покриттям у КЗ «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти». Проведено поточні ремонти класних кімнат, системи опалення та системи освітлення, ремонт робочого приміщення їдальні ліцею.

У Беркозівській гімназії замінено віконні конструкції та проводяться поточні ремонти класних кімнат. Тривають підготовчі роботи для проведення поточного ремонту каналізаційної системи Малоржавецької гімназії.

У КЗ «Мартинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» проводиться ремонт харчоблоку та двох початкових класів, а у закладі дошкільної освіти «Білочка» проводиться встановлення вентиляційного обладнання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання вартості харчування у садочках та проведення шкільного ярмарку розгляне виконком.