На вчорашньому засіданні Окружної виборчої комісії оголосили постанову ЦВК стосовно зміни складу, відтак новий член комісії прийняла присягу.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Постановою Центральної виборчої комісії №1495 достроково припиняються повноваження члена ОВК №197 Перепаді Валерія Івановича, 1961 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Натомість включається до складу ОВК Маринчук Світлана Володимирівна, 1980 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України». Відтак, на вчорашньому засіданні вона прийняла присягу та розпочала виконувати обов’язки члена комісії.

Окрім цього на засіданні виступив Юрій Гамалій, уповноважена особа партії ВО «Свобода», який висловив нарікання стосовно того, що довірених осіб не інформують про засідання ОВК та зауважив, щоб у подальшому цей недолік був виправлений.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в ОВК №197 порушили процедуру утворення ДВК – можливе проведення повторного жеребкування.