Члени виконавчого комітету Канівської міської ради розглядали питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 09.12.2020 року №268 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються КП «Управління ВКГ».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Як пояснила начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник, відповідно до змін, що відбулися в сфері законодавства ЖКГ, відтепер внески за обслуговування вузлів комерційного обліку змінюються на щомісячну абонплату, яка становитиме 7,02 грн.

«Це по суті технічне рішення, адже для жителів Канівської громади нічого не змінюється. Тариф на водопостачання та водовідведення лишається на тому ж рівні», – наголошує Тетяна Стадник.

Додамо, на абонплату надається державна субсидія та пільги. Вона нараховується у фіксованому розмірі незалежно від того користувалися послугою чи ні. А також нараховується на один особовий рахунок незалежно, від кількості мешканців та об’єму споживання, і сплачується щомісячно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що будівельний матеріал та інвентар передали військовим від Канівської громади (фото).