У найближчі два дні погоду Черкащини будуть псувати циклони: один з Центральної Європи, другий з Балкан. Завтра вдень місцями по області опади можуть бути значними. Температура знизиться: вдень до 19-21º, вночі 9-11º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру із гідрометеорології Віталія Постриганя.

У пятницю дощових хмар стане менше, атмосфера заспокоїться. І вже у суботу суттєві дощі малоймовірні, стовпчики термометрів «поповзуть» вгору і досягнуть 25-27º. Комфортною, теплою та без дощів прогнозується і неділя.

Наступний тиждень ознаменується першим «дзвіночком» від прийдешньої осені. До Черкащини знову наблизяться атмосферні фронти чергового атлантичного циклону з прохолодою та дощами.

За православним календарем, 28 серпня – Успіня Пресвятої Богородиці, що означає перехід до іншого життя. У природі з'являються перші ознаки осені, відлітають у теплі краї ластівки, на полях закінчуються жнива. За кліматичними даними, у наших широтах основне літнє тепло вже закінчується, тепер спостерігатимуться лише «повернення тепла», які надалі стануть все менш тривалішими.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі Канева продовжується проведення ремонтних робіт.