Допомога школам, дитячим садкам та медзакладам, підтримка ветеранів, чорнобильців, волонтерів та АТОвців – головний вектор соціальної діяльності Миронівської птахофабрики у 2020 році.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

 «Починаючи з минулого року корпоративно-соціальна політика МХП кардинально змінилася перейшовши від ситуативної благодійності кожного підприємства до системного й повноцінного партнерства на чолі з Благодійною організацією «Благодійний фонд «МХП – Громаді». Безперечно, це правильне рішення, адже таким чином проблемні питання можна вирішувати більш системно. Крім того, громади стають активнішими, починають розуміти, що їх розвиток залежить не лише від підтримки бізнесу, а й від залученості та бажання самих людей реалізувати якісь корисні зміни»,  – зазначає директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна.

Однак, на переконання Ольги Форостяної, це не означає, що підприємства нині опинилися поза соціальною взаємодією. «Ми й надалі залишаємось партнером для громад Канівщини, на території яких працюємо. Адже існує ряд питань, які потрібно вирішувати тут і зараз, які не вписуються в поняття проєктів чи мікрогрантів, але також важливі для місцевих жителів. Допомога дитячим садкам, підтримка волонтерів чи медиків, ремонт дороги тощо – саме на такі проблеми ми реагуємо», – розповіла директорка.

Отож, окреслюючи напрями цієї роботи птахофабрики, варто зауважити, що третина витрат соціального бюджету реалізована у вигляді продукції власного виробництва. Її отримувачами вже традиційно є Канівська ЦРЛ (харчування хворих) та стаціонарне відділення терцентру (харчування підопічних). Крім того, періодично підприємство надає продукцію для ветеранів, малозабезпечених, АТОвців, волонтерів, підшефних родин тощо. В цьому контексті слід відзначити кількарічну співпрацю з Радою ветеранів Канева, благодійним фондом «Оберіг», Канівською організацією осіб з інвалідністю «Відродження», громадськими організація «Нескорені», «Волонтер.К», Волонтери Канева та багатьма іншими партнерами.

Крім того, цьогоріч до новорічних свят продукцію отримали й близько 500 медиків Канівщини, які працюють у медзакладах Канева та сільських громад.

Наступний важливий вектор допомога школам та дитячим садкам Канівщини. На ці цілі у 2020 році птахофабрика спрямувала близько 200 тис. грн. А завдяки тому, що до такої благодійності долучилися батьки та інші партнери, вдалось вирішити чимало турбот як то заміна покриття підлоги, дитячих шаф, постілі, закупівлі меблів, обладнання тощо.

Окрема увага темі ремонту доріг Окрім щорічної допомоги громадам з усуненням ямковості, яку підприємство надає за рахунок власної техніки та працівників, минулоріч виконано ремонт найгіршого відрізку дороги по вул. Плисюка у Степанцях. Вартість проєкту сягнула понад 1,7 млн грн.

Значно розширив свої масштаби і проєкт підприємства «Пересувний соціальний магазин». У червні 2020 року він почав здійснювати виїзди до 15 нових сіл бобрицького напряму. А вже з 1 лютого цього року до графіку його руху увійдуть ще 2 нові населені пункти Ліплявської ОТГ. Таким чином, на сьогодні пересувний магазин здійснює продаж продукції за пільговою ціною для пенсіонерів у 48 селах Канівщини, обслуговуючи при цьому понад 4800 осіб.

Миронівська птахофабрика підтримує соціальні ініціативи Благодійного фонду «МХП – Громаді» на території Канівщини. Так, завдяки мікрогрантовим конкурсам «Час діяти!» і «Час діяти, Україно!» у місцевих громадах вдалось втілити в життя близько 20 проєктів, а також реалізувати багато добрих справ у межах інших соціальних програм як то «Лікар для села», «Посій насіння з МХП», «Зелена планета з МХП» тощо.

Немає опису світлини.

May be an image of brick wall та дерево

May be an image of одна або кілька осіб, people standing та дерево

May be an image of одна або кілька осіб та people standing

May be an image of 6 людей, дитина та people standing

May be an image of 1 особа та стоїть

May be an image of 1 особа та стоїть

May be an image of 2 людини, people standing та military uniform

May be an image of 2 людини, дитина та people sitting

May be an image of 3 людини, дитина та people standing

May be an image of 4 людини та people standing

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівники підрозділів МХП провели флешмоб із нагоди відзначення Дня Соборності (фото).