Договір на проведення робіт було укладено у липні цього року, адже у цьому районі розташовано три 2-поверхові житлові будинки (це близько 80 абонентів), до яких транспортується теплова енергія із значними втратами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Канівської міської ради.

«Щороку від місцевих жителів ми чули нарікання на погане опалення осель. Це й не дивно, маємо 800 метрів неізольованої теплотраси, до якої не можна підібратися. Фактично вода холонула під час транспортування. Вихід – встановити тут модульну котельню, що й вдалося реалізувати цьогоріч», - говорить директор КП «Теплові мережі» Василь Коломієць.

Символічні ключі від котельні Канівському міському голові Ігорю Ренькасу вручив Генеральний директор компанії-виробника «Укрінтерм» Петро Мороз.

«Наша компанія виготовляє, встановлює і в подальшому обслуговує модульні котельні. В цілому по Україні таких котелень вже маємо 5,5 тис. Тут є стабілізатор напруги, регенерація, сигналізація, – все відбувається автоматизовано. Тож котельня не потребуватиме додаткових працівників. Ба, більше, виробництво відбувається в Україні, але комплектується котельня, використовуючи найкраще на ринку, імпортне обладнання», - проводить «екскурсію» П.Мороз.

Наразі тривають роботи щодо підключення котельні. Для цього потрібно під’єднати її до  газу, води, електроенергії і, власне, тепломережі.

«Очікуємо, що впораємося до початку опалювального сезону, який зазвичай стартує в середині жовтня. Для цього до робіт по підключенню котельні буде залучено близько 20 працівників», - говорить В.Коломієць.

Загальна вартість об’єкту склала 2,8 млн.грн., що фінансується з міської скарбниці.

За словами міського голови, подібну котельню необхідно встановлювати і в мікрорайоні Костянець, де також через віддаленість від джерела тепла відбуваються втрати теплоенергії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ активно відновлюють місцеві дороги (фото).