Тимчасова зміна місця голосування буде розпочата після оголошення рішення ЦВК про проведення другого туру виборів Президента України, що відбудуться 21 квітня 2019 року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника відділу ведення державного реєстру виборців Миколи Порожнього.

Згідно з календарним планом ЦВК, це повинна бути 10 квітня 2019 року. Микола Порожній наголосив, що голова ЦВК заявила, що комісія зробить все можливе, щоб раніше встановленого терміну оголосити про проведення другого туру президентських виборів.

Відтак, крайній день тимчасової зміни місця голосування 15 квітня 2019 року. Тобто відділам ведення державного реєстру виборців буде надано 5-6 діб для внесення змін.

«Велике прохання, щоб не було великих черг, приходьте до відділу з необхідними документами. 1. Заява (пишеться у відділі особисто) 2. Паспорт громадянина України та його копія (1-2 сторінка, та місце прописки). 3 Мотивуючий документ (довідка з місця роботи, відрядження, договір оренди житла, посвідчення члена комісії і т.д). Якщо Ви будете надавати своєчасно повний пакет документів ми зможемо значно оперативніше проводити дані дії», - резюмував Микола Порожній.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що майже 200 канівців тимчасово змінили місце голосування.