У  зв’язку з численними зверненнями громадян до виконавчого комітету Канівської міської ради по зміні місця голосування і участі в проміжних виборах та з метою уникнення непорозумінь, відділ ведення Державного реєстру виборців надає інформацію для учасників виборчого процесу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію відділу ведення Державного реєстру виборців.

 «Своє право на участь у проміжних виборах народного депутата України можуть використовувати тільки ті жителі, які проживають на території  197 виборчого округу. Лише вони згідно з постановою Центральної виборчої Комісії № 1969 від 02.12 2019 р. мають право змінювати місце голосування в межах даного округу.

Для того щоб змінити місце голосування необхідно особисто надати у відділ ведення Державного реєстру виборців паспорт громадянина України та вказати виборчу дільницю, в якій виборець буде голосувати в день виборів.

Також нагадуємо, що жителям громади, які змінили свою виборчу адресу, без зміни прописки, під час проведення виборів Президента України 2019 році та виборів міського (сільського) голови у 2020 році, необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою:  м. Канів, вул. 206 дивізії, 12 ( поблизу магазину «Добробут»). Відповідне звернення необхідне для того, щоб такі громадяни мали змогу знову приймати участь у виборчому процесі за власною адресою.

З метою створення належних умов жителям громади, для перевірки власних персональних даних відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Канівської міської ради поновлює свою роботу під час вихідних, крім святкових днів. Час роботи відділу: у суботу та неділю з 09.00 год. до 14.00 год. Телефон для довідок: 3-21-49», ˗ йдеться у повідомленні начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Миколи Порожнього.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за «крісло» нардепа по 197-ому виборчому окрузі будуть боротися 26 кандидатів.