Протягом останніх двох тижнів коштом місцевого бюджету відремонтовано асфальтне покриття вул. Шевченка (І черга) та вул. Ткаченка в селі Степанці, вул. Центральна в селі Таганча та вул. Гавриленка (І черга) в селі Поташня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

«Люди звертаються та просять зробити ремонт доріг і під час особистих прийомів, і коли спілкуюся з ними в населених пунктах. Робимо ремонт там, де найбільша в цьому потреба: де болото, де люди не можуть пройти до своїх домівок. Стараємось зробити якісно, покращити комфорт та дбаємо про інфраструктуру нашої громади», – прокоментував сільський голова Олександр Яременко початок дорожніх робіт в селі Таганча, оглядаючи черговий відремонтований відрізок дороги.

За два тижні коштом місцевого бюджету відремонтовано асфальтне покриття вул. Шевченка (І черга) та вул. Ткаченка в селі Степанці, вул. Центральна в селі Таганча та вул. Гавриленка (І черга) в селі Поташня.

Водночас за останній тиждень силами працівників СКП «Благоустрій» відновлено покриття прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків в селищі Степанецьке та розпочато укладання щебеневої суміші на вул. Петренка в селі Таганча.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання створення гуртожитків для ВПО та соціально незахищених верст населення обговорили на громадських слуханнях у  Степанецькій громаді.