Для врегулювання руху автомобільного транспорту в Каневі, на перехрестях вулиць Богдана Ступки та Максима Рильського, а також  вулиць Успенська, Швачки та Енергетиків встановлять відповідні дорожні знаки пріоритету для безпечного проїзду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Під час останнього засідання виконавчого комітету було розглянуте звернення жителі вулиць Пилипенка, Пушкіна, Вишневецького щодо підвищення безпеки дорожнього руху в цьому районі.

Відтак, члени виконкому вирішили встановити дорожні знаки пріоритету для безпечного проїзду перехрестя вулиць Богдана Ступки та Максима Рильського автомобільним транспортом, а саме: за 50 м до перехрестя відповідно до ПДР встановлять знак 1.22 «Перехрещення з другорядною дорогою»; по вулиці Максима Рильського перед перехрестям встановлять знак 2.1 «Дати дорогу».  

З відповідним зверненням врегулювати рух автомобільного транспорту на перехресті вулиць Успенська з Швачки та вулиці Енергетиків з проїздом від вулиці Успенська звернулися члени виконавчого комітету Євген Касіч-Пилипенко та Олександр Коляда.

Таким чином було ухвалено рішення встановити знаки: після повороту з вулиці Енергетиків на вулицю Успенська - знак 1.23.4 «Прилягання другорядної дороги»; після повороту з вулиці Успенська в бік вулиці Енергетиків – знак 1.23.4 «Прилягання другорядної дороги»; по проїзду перед перехрестям з вулицею Енергетиків, перед перехрестям вулиці Швачки з вулицею Успенська, на проїздах перед перехрестями з продовженням вулиці Успенська – знак 2.1 «Дати дорогу».

Встановити відповідні знаки мають до 15 серпня ц.р.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міські чиновники звітуються, що цьогоріч вдалося заасфальтувати понад 12 тис.кв.м. доріг Канева.