Поточний середній ремонт восьми кілометрів автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району завершили.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію САД у Черкаській області.

На 8 кілометрах ділянки від кордону Канівського району до закінчення села Софіївка підрядна організація в межах поточного середнього ремонту виконала комплекс робіт. Зокрема: фрезерування старого асфальтобетонного покриття; поширення проїзної частини дороги; укріплення узбіч; влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом; влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонної суміші; влаштування з’їздів та примикань з дорогою; встановлення автопавільйонів для громадського транспорту; влаштування металевого бар’єрного огородження;  встановлення нових дорожніх знаків, напрямних стовпчиків та влаштування розмітки.

Підрядна організація: ТОВ «Главшляхбуд».

Цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук загалом відремонтують та введуть в експлуатацію 30 км дорожнього покриття.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник ОДА провів нараду із керівниками районних адміністрацій (фото).