Військовий автопарк Степанецької територіальної оборони поповнився  ще однією автівкою, якою керував п‘яний водій.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Представники Степанецької тер оборони, поліцейський офіцер громади та працівники Канівського відділку поліції продовжують вилучати автомобілі у водіїв, які сіли за кермо  у стані сп’яніння.

При перевірці вищезгаданого кермувальника на стан алкогольного сп’яніння, результат виявився позитивним – 1, 86 проміле.

Станом на 24.03.2022 р на території Степанецької ТГ вже вилучили 2 автівки та передали на потреби Степанецької тероборони.

Найголовніше, що ми маємо розуміти – відповідно до прийнятих рішень вищим державним керівництвом під час воєнного стану розроблені механізми реагування на порушення. До таких порушень належить і водіння у нетверезому стані, яке є елементом дестабілізації.

Якщо поліція та ТрО затримає водія в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, то транспортний засіб одразу ж буде вилучатися на потреби ЗСУ і ТрО.

Окрім цього у Степанецькій громаді нетверезим правопорушникам та порушникам комендантської години вручатимуть повістки.

Керівництвом Степанецької громади, представниками поліції та військовими прийняте спільне рішення про введення відповідних превентивних заходів у вигляді вручення повісток до армії для нетверезих осіб, та громадян, які порушують правила комендантської години.

«Наголошуємо, зараз нам потрібні сильні, адекватні, мужні громадяни з гострим розумом і тверезою свідомістю.

Якщо протягом декількох днів відповідні заходи не подіють, буде введено повну заборону на продаж алкоголю на території Степанецької громади», -  наголосив сільський голова Олександр Яременко.

На час комендантської години з 20:00 до 06:00 жителі громади мають залишатися вдома. Виключення щодо комендантської години стосується лише випадків оголошення повітряної тривоги.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відсьогодні у Канівській міській територіальній громаді нетверезим порушникам комендантської години вручатимуть повістки.