Патрулюючи село Таганча Степанецької ТГ, поліцейський офіцер громади Віталій Степанець помітив трьох осіб, які здійснювали вирубку деревини порід акація та клен на землі комунальної власності.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Вказані особи не мали жодних дозвільних документів на вказані дії, натомість мали при собі «знаряддя злочину» - сокиру та бензопилу.

Про зафіксовану подію було повідомлено до відділу поліції №1. Вказану деревину та знаряддя вирубки вилучили для проведення подальших слідчих дій.

«Закликаємо громадян дотримуватися законодавства і не порушувати його, відволікаючи увагу правоохоронців від боротьби з окупантом та колаборантами на нашій землі. Нагадуємо, що відповідальність за злочини у воєнний час не скасована, а уваги правоохоронців вистачить на всіх. Втім, хотілося б, щоб воювати доводилося лише із зовнішнім ворогом», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час рейду у Степанецькій громаді виявили жінку у стані алкогольного сп’яніння, яка залишила без догляду дітей (фото).