Днями у приміщенні будинку культури села Степанці під головуванням сільського голови Олександра Яременка було проведено слухання щодо розроблення проектів генеральних планів с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Під заходу учасники заслухали інформацію про хід виконання збору вихідних даних для розробки проектів генеральних планів сіл Степанці, Мартинівка, Дарівка та Ключники.

Окрім цього розробниками було презентовано першого етапу розробки генеральних планів, зокрема  схему розташування населеного пункту Степанці в системі розселення та план існуючого використання території населених пунктів Степанці, Мартинівка, Дарівка та Ключники.

Під час обговорення представник розробника Катерина Орловська ознайомила присутніх з проблемами та черговістю зібрання інформації для розробки генеральних планів та наголосила на необхідності пришвидшити процес надання інформації від зацікавлених сторін для врахування її в проектах генпланів.

Наприкінці слухань вирішили інформацію розробника взяти до відома, начальникам відділів та зацікавленим сторонам забезпечити в повному обсязі виконання планових завдань.


Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецьку ОТГ запрошують на День села та Свято дерунів.