У Мартинівському старостинському окрузі Степанецької ОТГ на засіданні профільної комісії із залученням фахівців структурних підрозділів обговорили питання виконання батьківських обов’язків місцевими жителями.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію Степанецької громади.

Для здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей днями у адміністративному приміщенні Мартинівського старостинського округу було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, перший заступник сільського голови П.М. Зоренко, завідуюча сектором з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Канівської РДА Л.О. Біла.

На розгляд комісії внесені дві справи про стан виконання батьківських обов’язків громадянами Костенко В.М. та Кобою С.В., жителями с. Дарівка Мартинівського старостинського округу та громадянами Перепелицею Т.В. і Перепелицею М.М., жителями с. Мартинівки Мартинівського старостинського округу.

Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та після дискусій приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина. Батькам винесено попередження за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За результатами засідання комісія надала відповідні рекомендації, прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 46 дітей із Канева отримали незабутні враження від поїздки в аквапарк.