Днями у Павлівському сільському клубі з нагоди святкування 8 березня та Масляної відбулася конкурсно – розважальна програма «Міс - Україночка».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

У змаганнях взяли участь Вікторія Соломко, Софія Ясеницька, Катерина Крохмаль, Віталіна Хорош, Вероніка Рибченко, Ангеліна Ясинчук,  Ірина Онищенко, Ангеліна Мітакі.

Юні красуні готувалися до такої відповідальної миті дуже старанно: чепурилися, вчили пісні і привітання та пекли смачні млинці, а їхні старання справедливо оцінювало компетентне журі. В конкурсі отримала перемогу краса та дружба, всі учасниці були нагороджені приємними подаруночками, а титул «Міс Україночка» завоювала Ангеліна Мітакі.

Юним красуням допомагав своїм чудовим співом і дорослий вокальний колектив «Кумоньки», комунікабельні ведучі, одним із яких був сам виконуючий обов’язки старости Леонід Дука та підтримували веселими номерами і їхні друзі – місцеві хлопці. Також, уже традиційно, Валентина Балинська віддячила всім артистам приємними призами, за подаровані  позитивні моменти для павлівчан та гостей села.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нагоди Жіночого дня у сільських клубах Степанецької громади відбудеться низка заходів.