Днями у селі Мартинівка за участі ветеранів та учасників бойових дій АТО відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Керівництво громади та місцеві жителі поклали квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків з нагоди Дня захисника України. Хвилиною мовчання згадали героїв воєн та поруч з ними невмирущий подвиг наших сучасників.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України до присутніх звернулись заступник сільського голови Павло Зоренко, ветеран АТО, капітан збройних сил України Микола Порожній та виконуюча обов’язки старости Мартинівського старостинського округу Алла Бусля.

Після офіційних привітань відбулася святкова концертна програма. Ветеранів та учасників бойових дій АТО відзначили подарунками і подякували їм за відвагу, мужність і спокійне небо над головами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мітинг пам’яті, відкриття меморіальних табличок та урочиста піша хода відбулися у Каневі із нагоди відзначення Дня захисника України.