Степанецька сільська рада ОТГ оголошує конкурс на вакантну посаду директора Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційні рівнем: бакалавр, спеціаліст, магістр, досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років

Документи, що подаються на конкурс:

  1. Заявапро участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. Автобіографіяабо резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. Копіядокумента, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  4. Копіядокумента про вищу освіту
  5. Копіятрудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи на керівних посадах не менше п’яти років на момент їх подання;
  6. Перспективний план розвиткутериторії ОТГ;
  7. Дві фотокартки розміром 4*6.
  8. Копіявійськового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, тощо).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці за телефонами: (04736) 96-4-24.

 Степанецька сільська рада розташована за адресою: 19031, Черкаська область, Черкаський район, село Степанці, вул. Лісна, 4.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Степанецька громада виділила субвенцію для придбання кисневих концентраторів  у Канівську ЦРЛ.