За результатами перевірки транспорту на дотримання вагового контролю на дорозі загального користування місцевого значення О 240702 Павлівка – Беркозівка – Мартинівка були зафіксовані факти порушення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

У вересні 2019 року завершилися роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240702 Павлівка – Беркозівка – Мартинівка км 3+750 – км 6+250, Канівський район, Черкаська область, вартість яких склала майже 5 млн.грн.

Із метою збереження автомобільних доріг загального користування, запобігання та недопущення їх руйнування, ефективного використання бюджетних коштів, за ініціативи виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області та численних звернень небайдужих жителів громади у вересні та жовтні поточного року працівниками управління Укртрансбезпеки у Черкаській області проведені рейдові перевірки із здійсненням вагового контролю на дорозі загального користування місцевого значення О 240702 Павлівка – Беркозівка – Мартинівка.

Значна кількість великовагових (великогабаритних) транспортних засобів за зовнішніми ознаками експлуатуються з перевищенням нормативних навантажень, що призводить до руйнування дорожнього полотна.

За результатами перевірки були складені відповідні документи, після розгляду яких, винні будуть притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині у лісосмузі виявили мертвих свиней, яких викинули працівники фермерського господарства.