До початку 2 кола Чемпіонату Черкаської області з футболу ФК «Росава» припинив співпрацю з двома своїми гравцями Петришиним Владиславом та Понеждою Павлом.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.
Петришин Владислав, відігравши 1 коло Чемпіонату амплуа півзахисника так і не зміг проявити себе в команді.
Понежда Павло 2 роки вдало відстоював місце центрального захисника, був одним з кращих гравців «Росави» , але, нажаль, із особистих причин не зможе у подальшому співпрацювати з ФК «Росава».
Керівництво футбольного клубу дякує гравцям за виступи в складі ФК «Росава» села Степанці та бажає їм лише перемог в своїй улюбленій справі.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанцях провели ігри у межах другого кола Чемпіонату Канівщини із футболу.
1 червня до поліції звернувся 74-річний житель міста Канів. Чоловік повідомив, що на місцевому кладовищі…
До КНП «Черкаської міської інфекційної лікарні» було доставлено п’ять осіб із симптомами гострої кишкової інфекції,…
У середу, 3 червня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради. Про це повідомляє…
До самого ранку ворог не давав спочинку захисникам нашого неба — знову комбіновано бив по…
Ніч в області минула спокійно, однак напередодні у регіон залітали ворожі безпілотники. Про це…
На війні загинув військовослужбовець із Канева Дмитро Гелевич. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…