Найближчим часом по обласній програмі співфінансування для потреб навчальних закладів Степанецької ОТГ планують придбати шкільний автобус.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької об’єднаної територіальної громади.

 Після того, як наприкінці минулого року у громаду було передано в оперативне управління всі заклади освіти, які розташовані на відповідній території, виникла потреба забезпечити безкоштовне та безперебійне підвезення понад 117 учнів та 15 педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місця навчання і роботи та в зворотному напрямку.

Автопарк шкільних автобусів, переданий Степанецькій ОТГ відділом освіти, молоді та спорту Канівської районної державної адміністрації, склав аж 2 одиниці, при потребі,  як мінімум, в трьох.

Відтак, із метою раціонального використання автобусів керівництвом навчальних закладів громади терміново було відкореговано розклад уроків та режиму навчально-виховного процесу.

Паралельно сільський голова Олександр Яременко звернувся в Черкаську обласну державну адміністрацію з клопотанням про включення Степанецької ОТГ до переліку громад, закупівлю шкільних автобусів для яких буде профінансовано по заходам обласної програми «Шкільний автобус», на основі співфінансування з бюджетом об’єднаної територіальної громади (50% - обласний бюджет, 50% - бюджет громади).

Далі у очільника громади відбулася низка робочих зустрічей з головою обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком, депутатами обласної ради, начальником управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерієм Данілевським, результатом яких стало прийняття рішення Черкаською обласною радою від 20.04.2018, згідно якого для Степанецької ОТГ передбачено виділення коштів в розмірі 925 тис. грн.(50%). на придбання шкільного автобуса.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що освітяни Канівщини отримали ще один шкільний автобус.