Днями 80-літній ювілей відзначав Іван Васильович Скурський, який більше 40 років  працював у Степанецькій сільській амбулаторії головним лікарем.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Ювіляр вже багато років проживає в селі Степанці та всю свою трудову діяльність віддав на благо інших. За час своєї праці він чимало зробив для зміцнення матеріально-технічної бази охорони здоров’я місцевої сфери медицини, її кадрового потенціалу, підвищення якості наданої медичної допомоги жителям села Степанці та людям із сусідніх сіл.

Дружина Віра Свиридівна Скурська розділила цей шлях разом із своїм чоловіком, працюючи пліч-о-пліч в цьому ж медичному закладі. Разом народили і виховали двох чудових синів, мають прекрасних онуків – всі вони завітали на ювілей у батьківський дім щоб відсвяткувати це сімейне свято.

У цей день привітати іменинника завітали представники Степанецької ОТГ секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та начальник відділу ЖКГ та благоустрою Петро Добровольський. Гості від усієї громади подякували лікарю з великої літери за щиру, невтомну працю, професіоналізм, чуйність та людяність, готовність завжди прийти на допомогу. Від імені сільського голови Олександра Яременка побажали Івану Васильовичу щастя, здоров’я, довгих років життя та подарували гарні квіти і подарунок на згадку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що матір-героїню із Степанецької ОТГ привітали із 80-річним ювілеєм.