Згідно  проєкту «Запуск громадських майстерень в 3-х громадах Черкаської області» у приміщенні шкільної майстерні Степанецького ліцею планується створити громадську майстерню - сучасний прогресивний технологічний простір, покликаний на підтримку та розвиток підприємницького потенціалу жителів громади у сфері побутового обслуговування, нову «шкільну майстерню».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Професійним дизайнером розроблено дизайн інтер’єру майстерні. Відповідно до проєкту, майстрами проведено поточний ремонт приміщення. На черзі - монтаж меблів та закупівля спеціального обладнання.

Проєкт «Запуск громадських майстерень в 3-х громадах Черкаської області» впроваджується у рамках спільного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, Благодійною організацією «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та виконавчим комітетом Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області.

Тренінг по роботі громадської майстерні відбудеться 3-4 березня в с. Степанці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у «Центр активного довголіття від МХП» завітає із концертною програмою бандурист Віктор Пашник.