Днями у Степанцях відбулася  презентація проекту «Громадська Майстерня», на який  було запрошено актив громади та учнів Степанецького ліцею, які вже долучилися до кількох попередніх проектів «Школи сільських ініціатив».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Степанецької громади.

Представила новий проект Любов Ропало - директор «Черкаської агенції регіонального розвитку». Виступ доповнили та поділилися своїм досвідом Світлана Остряніна - проектний менеджер «Черкаської агенції регіонального розвитку», Максим Скорик - співзасновник ГО  «PreciousLab відкрита громадська майстерня» та Тетяна Волочай - директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Урожай-громаді».

Степанецька ОТГ – одна із трьох громад на Черкащині, де  реалізується такий проект за підтримки від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у партнерстві з Благодійна організація «Благодійний фонд «Урожай-громаді», Cherkasy Regional Development Agenc,  PreciousLab відкрита громадська майстерня та Виконавчого комітету Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Гості разом з керівництвом та майстрами громади обговорили проект, оглянули приміщення та визначили наступні кроки, адже на початку роботи дуже важливо синхронізуватися з усіма людьми, які важливі для існування проекту.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже на 100 тисяч гривень придбали оргтехніки для забезпечення роботи «STEPHUB».