На вихідних у селі Степанці на стадіоні «Маракана» провели традиційний футбольний турнір пам’яті колишнього директора школи на кубок імені Івана Федоровича Яременка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Цей пам’ятний день традиційно розпочався із відвідування могили Івана Федоровича та покладання квітів. Було промовлено багато теплих слів та згадано безліч цікавих, яскравих і незабутніх моментів із життя цієї чудової людини. А вже на стадіоні урочисто підняли прапор та вшанували пам`ять покійного хвилиною мовчання.

На цьому турнірі були також присутні гості: Микола  Порожній та голова федерації футболу ветеранів Корсунь-Шевченківського району Євгеній Судаков, які виразили Івану Федоровичу свою пошану в теплих словах.

До всіх присутніх також звернувся голова ОТГ, син Івана Федоровича - Яременко Олександр Іванович. А учасників турніру з футболу привітала гарною піснею онучка покійного Івана Федоровича та донечка Станіслава Івановича – Даринка.

Після урочистої частини команди перевдягнулись, розігрілись та розпочали запекле змагання за перемогу.

У турнірі з футболу брали участь ветерани ФК «Росава» та ветерани команди Корсунь-Шевченківського району. В запеклій боротьбі з рахунком 8:7 Кубок Яременка вибороли господарі поля – старше покоління ФК «Росава».

По закінченню гри всі учасники мали змогу скуштувати кашу та гарячу юшку, які були дуже доречними після виснажливої гри.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команда «Ветерани» виграла Чемпіонат Канева із футболу.