На вихідних у селі Степанці на стадіоні «Маракана» провели традиційний футбольний турнір пам’яті колишнього директора школи на «Кубок пам’яті Івана Федоровича Яременка».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Традиційно захід розпочався із відвідування могили Івана Федоровича та покладання квітів, а згодом вже на стадіоні урочисто підняли прапор та вшанували пам`ять покійного хвилиною мовчання.

У турнірі взяли участь команди юнаків: команда «Авантаж 7» с.Іванівка, команда Мартинівського НВК, команда КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької ОТГ та команда Межиріцької ЗОШ.

 Зі словами вдячності до всіх присутніх звернувся сільський голова Степанецької громади, син Івана Федоровича - Олександр Яременко. Після урочистої частини команди перевдягнулись, розігрілись та розпочали запекле змагання за перемогу.

За регламентом турнір проходив за коловою системою. Судді - Лаврінець Петро, Шармар Іван. Боротьба за кубок для юнаків була тяжкою. Кожен показав свій характер та спортивний азарт.

За результатами змагань І місце розділили між собою команди, які набрали однакову кількість очок - це  команда с. Іванівка, команда КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької ОТГ та команда Межиріцька ЗОШ, ІІ місце посіла команда Мартинівського НВК .

Тож кубок вирішили залишити в Степанецькій громаді, до наступного осіннього турніру, що стало для команд стимулом  надалі показати, ще кращі результати.

Всі учасники турніру були нагороджені грамотами та приємними подарунками від нашого традиційного спонсора «ПрАТ Миронівська птахофабрика». По закінченню гри всі учасники мали змогу скуштувати смачну кашу та гарячу юшку, які були дуже доречними після виснажливої гри.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанцях визначили переможців турніру «Золотий м’яч».