Днями на стадіоні «Маракана» у Степанцях провели змагання із нагоди Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського олімпійського тижня та Дня масового футболу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

До учасників змагань з вітальним словом звернулися сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко та начальник відділу освіти молоді та спорту  Степанецької ОТГ Тетяна Дорошенко , які щиро привітали всіх спортсменів та вчителів фізичної культури зі святом.

В програму змагань були включені «Олімпійські старти», в яких брали участь учні ЗЗСО Степанецької ОТГ та Відкритий турнір з футболу «Олімпійський м'яч» серед юнаків 2002-2005 р-н та 2006-2008 рн.  На турнір були запрошені гості з Ліплявської ОТГ, Бобрицького НВК, Межиріцької ЗОШ.

За результатами змагань «Олімпійські старти»: ІІІ місце посіли учні Беркозівської гімназії; ІІ місце - учні Мартинівського НВК; І місце - учні Степанецького ліцею.

За результатами турніру «Золотий м'яч» учасники 2002-2005 р-н. зайняли: ІV місце - Мартинівський НВК; ІІІ місце - Ліплявська ОТГ; ІІ місце - Степанецький ліцей; І місце - Бобрицький НВК.

Учасники 2006-2008 р-н.: ІV місце поділили між собою Мартинівський НВК та Бобрицький НВК; ІІІ місце - Ліплявська ОТГ; ІІ місце - КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Степанецької ОТГ»; І місце - Межиріцька ЗОШ.

Переможці та учасники змагань були нагороджені спортивними та солодкими подарунками.

«Дякуємо спонсорам ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та відділу освіти молоді та спорту Степанецької ОТГ за чудові подарунки та подарований настрій», - зазначено у повідомленні керівництва громади. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команди із всієї України змагатимуться у волейбольному турнірі, який проведуть у Каневі до Дня міста.